Tenisové rakety

V dnešní době není výběr tenisové rakety jednoduchou záležitostí. Na trhu existuje mnoho špičkových značek, které nabízejí své tenisové rakety v několika modelových řadách, od těch, určených pro úplné začátečníky až po závodní modely raket pro profesionály. Tenisovou raketu si většina rekreačních hráčů nekupuje každý rok a proto je potřeba výběr rakety důkladně promyslet. Je řada parametrů, kterými se tenisové rakety různí. Jejich přehled a základní popis najdete v sekci „poradce“ a v „nápovědě“, kterou můžete rozkliknout u každé tenisové rakety. Pokud byste si ani poté nebyli jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem tenisové rakety pomůžeme. Některé modely tenisových raket jsme schopni zapůjčit k otestování. Pokud si už vyberete tu pravou tenisovou raketu, nezapomeňte, že i se sebelepší raketou se Vám nebude hrát dobře bez vhodného vypletení a tenisového výpletu. I v tomto Vám samozřejmě poradíme a raketu odborně vypleteme. Příjemný nákup přeje tým e-tenis.cz.

Badmintonové rakety

Moderní badmintonové rakety jsou vyrobené z nejnovějších materiálů a díky tomu jsou lehké, pružné a při dobré péči také odolné. Výběr té pravé badmintonové rakety ovlivňuje (zřejmě nejvíce ze všech raketových sportů) herní styl hráče. Badmintonové rakety se vyrábějí přímo pro jednotlivé herní styly hráčů, kterými jsou: obranný herní styl – styl hry s převahou dlouhých, relativně pomalých obranných úderů s vyčkáváním na chybu soupeře; útočný styl – agresivní herní styl, pravý opak stylu obranného, kdy hráč používá svou badmintonovou raketu k tvrdým rychlým úderům a smečím a snaží se každou výměnu zakončit vítězným úderem; kombinovaný herní styl – styl kdy hráč střídá údery charakteristické pro oba předchozí herní styly. Kombinovaný herní styl je (zejména u většiny rekreačních hráčů) nejčastější a proto většina výrobců nabízí široké portfolio univerzálních badmintonových raket. Na našem eshopu nabízíme široké spektrum badmintonových raket renomovaných výrobců jako jsou Yonex, Carlton, HEAD, Prince či Pro Kennex pro všechny herní styly, od začátečníků až po ty nejlepší. Pokud si s výběrem badmintonové rakety nebudete jisti, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Squashové rakety

Squash je moderní, agresivní raketový sport, při kterém odpalujete velkou silou squashový míček pomocí squashové rakety. A přesně takové, jako je tato hra, by měly být i moderní squashové rakety – silné, agresivní a odolné. Standardní rozměry squashové rakety se řídí danými pravidly. Tradičně byly squashové rakety vyráběny z vrstveného dřeva a byly vypleteny přírodními strunami. V současné době se již squashové rakety vyrábí z moderních kompozitních materiálů a mezi výplety převládají ty syntetické. Moderní squashové rakety mají rozměry: max. délka – 686 mm, max. šířka 215 mm, max. délka výpletu 390 mm a max. hmotnost 255 g. Základní parametry squashové rakety jsou váha, bod vyvážení, materiál rámu a výplet. Mezi nejvýznamnější výrobce squashových raket patří firmy Dunlop, Head, Tecnifibre, Prince, Pro Kennex nebo Pro Supex. Squashové rakety těchto značek najdete v nabídce našeho eshopu.

Nastala chyba při operaci s anketou

Nemůžete hlasovat vícekrát.


Celkem zboží: 0 ks
Celkem bez DPH: 0 Kč
Celkem s DPH: 0 Kč


Dotazy maloobchod/velkoobchod/servis
Michal Sebera
Telefon: 608 959 235

30. 5. 2016 |

Vážení zákazníci,

 

omlouvám se za neaktuální zboží na našich stránkách.

Momentálně nejsem schopen eshop provozovat tak, jak by tomu mělo být a proto dochází k rušení objednávek zboží, které již nejsme schopni dodat.

Budu se snažit řešit objednávky individuálně a nabídnout případně zboží jiné. 

Michal Sebera

12. 8. 2014 | Využijte 50% slevy na výplety Pro Supex Big Ace Revo ! Za tuto cenu lepší výplet nekoupíte!

Kolik jsem ochotný do vybavení investovat???

1-2tis.

 

22.4 %

2-3tis.

 

19.6 %

3-4tis.

 

19.1 %

4-5tis.

 

19.2 %

5-?tis.

 

19.7 %

celkem hlasů: 36627